Kwiecień 27, 2018

Zabezpieczenie felg

Zabezpieczenie felg

Obręcze kół w naszych samochodach to jeden z najistotniejszych elementów układu jezdnego, który jednak coraz częściej staje się także swoistą wizytówką pojazdu. Szczególnie obręcze aluminiowe wyglądają wyjątkowo efektownie, ale ten wspaniały wygląd można zachować na długo tylko wtedy, gdy lakier odpowiednio się pielęgnuje.

Przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne usługi, dzięki którym można bardzo skutecznie zabezpieczyć felgi w każdym samochodzie i latami cieszyć się ich pięknym wyglądem. Po dokładnym umyciu oraz oczyszczeniu obręczy nakładamy na nie nowoczesne środki ochronne. Bezbarwna warstwa takiego preparatu jest zupełnie niewidoczna dla oka, ale za to stanowi barierę nie do pokonania dla chemii oraz zabrudzeń uszkadzających delikatny lakier.

Kompleksowo zadbaj o dobry wygląd swojego samochodu

Realizowane przez naszych specjalistów w Zabrzu profesjonalne zabezpieczenie felg stanowi u nas dopełnienie kompleksowych usług auto detailingu. Lakier na kołach, choć bardzo wysokiej jakości, może być uszkadzany nie tylko przez odpryskujące kamienie. Warto pamiętać o tym, że obręczom z aluminium zagrażają również takie czynniki, jak:

  • rozgrzane resztki okładzin ciernych z klocków hamulcowych;
  • agresywna chemia stosowana na wielu myjniach automatycznych;
  • sól drogowa w okresie zimowym.

Dobrze wykonane zabezpieczenie felg chroni lakier przed tego typu uszkodzeniami. Dodatkowo jednak powłoka ochronna utrudnia przyleganie brudu, dzięki czemu każde kolejne mycie obręczy kół stanie się o wiele łatwiejsze.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w Zabrzu. U nas satysfakcja z efektów pracy oraz niska cena są zawsze gwarantowane.