Kwiecień 27, 2018

Renowacja i korekta lakieru

Renowacja i korekta lakieru

Doskonały stan techniczny samochodu jest bardzo istotny zarówno dla bezpieczeństwa, jak i komfortu podróży. Niewątpliwie jednak każdemu zależy również na tym, aby pojazd świetnie się prezentował i był prawdziwą dumą dla właściciela. Realizowana przez nas w Zabrzu profesjonalna i kompleksowa korekta lakieru samochodowego przywróci głębię koloru pojazdu i sprawi, że znów będzie on pięknie błyszczał w promieniach słonecznych.

Kompleksowa renowacja samochodu w dobrej cenie

Ogromne doświadczenie naszej śląskiej firmy sprawia, że zawsze możemy zagwarantować swoim Klientom pełną satysfakcję z efektów naszej pracy. Kosmetyka w naszym przypadku obejmuje między innymi takie usługi, jak:

  • skuteczne usuwanie rys, zmatowień oraz wielu defektów powłoki lakierniczej;
  • pełna polerka samochodowa z wykorzystaniem wysokiej klasy past oraz najlepszych narzędzi;
  • nałożenie specjalnej warstwy ochronnej, która zabezpieczy lakier na długi czas.

Niska cena zawsze idzie u nas w parze z najwyższą jakością. Polerowanie auta, wykonywane przez specjalistów, daje zaskakująco dobre efekty niezależnie od tego, w jakim stanie obecnie znajduje się powłoka lakiernicza.

Oddaj swój pojazd w ręce specjalistów ze Śląska

Gorąco zachęcamy do dokładnego zapoznania się z wszystkimi możliwościami naszej firmy. Zajmiemy się pełną renowacją samochodu niezależnie od jego wielkości oraz wieku. Stosując znane i cenione na rynku preparaty do detailingu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego, przywracając autom ich dawną świetność.