Kwiecień 27, 2018

Renowacja i korekta lakieru

Renowacja i korekta lakieru

Doskonały stan techniczny samochodu jest bardzo istotny zarówno dla bezpieczeństwa, jak i komfortu podróży. Niewątpliwie jednak każdemu zależy również na tym, aby pojazd świetnie się prezentował i był prawdziwą dumą dla właściciela. Realizowana przez nas w Zabrzu profesjonalna i kompleksowa korekta lakieru samochodowego przywróci głębię koloru pojazdu i sprawi, że znów będzie on pięknie błyszczał w promieniach słonecznych.

Kompleksowa renowacja Twojego samochodu w dobrej cenie

Ogromne doświadczenie naszej śląskiej firmy sprawia, że zawsze możemy zagwarantować swoim Klientom pełną satysfakcję z efektów naszej pracy. Kosmetyka w naszym przypadku obejmuje między innymi takie usługi, jak:

  • skuteczne usuwanie rys, zmatowień oraz wielu defektów powłoki lakierniczej;
  • pełna polerka samochodowa z wykorzystaniem wysokiej klasy past oraz najlepszych narzędzi;
  • nałożenie specjalnej warstwy ochronnej, która zabezpieczy lakier na długi czas.

Niska cena zawsze idzie u nas w parze z najwyższą jakością. Polerowanie auta, wykonywane przez specjalistów, daje zaskakująco dobre efekty niezależnie od tego, w jakim stanie obecnie znajduje się powłoka lakiernicza.

Oddaj swój pojazd w ręce specjalistów ze Śląska

Gorąco zachęcamy do dokładnego zapoznania się z wszystkimi możliwościami naszej firmy. Zajmiemy się pełną renowacją samochodu niezależnie od jego wielkości oraz wieku. Stosując znane i cenione na rynku preparaty do detailingu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego, przywracając autom ich dawną świetność.

Renowacja lakieru samochodowego Śląsk

Lakier auta jest narażony na wiele negatywnych czynników – matowieje od światła słonecznego, a odpryskujące spod kół kamienie, otarcia o inne pojazdy czy obiekty, powodują nieestetyczne rysy i odpryski. Wówczas nawet najdokładniejsze mycie oraz woskowanie nie są w stanie oddać świetności karoserii. Jednak każdy kierowca, który chce odświeżyć wygląd swoich czterech kółek, może wybrać profesjonalną usługę, jaką jest renowacja lakieru samochodowego. Taką ofertę na Śląsku proponuje właśnie DS Platinum. Nasi fachowcy przeprowadzą wszelkie prace mające na celu odnowienie powłoki lakierniczej, dzięki czemu karoseria znów będzie wyglądała jak nowa. Usunięcie wszelkich rys i odprysków, ponowne nadanie blasku i głębi koloru – to właśnie zyskuje się, korzystając z naszej renowacji lakieru samochodowego!