Kwiecień 27, 2018

Regeneracja i renowacja reflektorów

Regeneracja i renowacja reflektorów

Mocno zmatowiałe, wyglądające jak obleczone mgłą, przednie lampy samochodu to nie tylko problem estetyczny. Oświetlenie pojazdu bezpośrednio wpływa na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy, szczególnie nocą przy bardzo słabej widoczności. Promieniowanie UV oraz samo światło żarówki stopniowo uszkadzają plastikowe klosze, które jednak nasi specjaliści mogą w pełni przywrócić do dawnej świetności. Regeneracja reflektorów realizowana w Zabrzu to kompleksowa usługa, dzięki której poprawisz bezpieczeństwo własne i wszystkich pasażerów podczas jazdy oraz zadbasz o doskonały wygląd auta.

Skuteczna renowacja w przystępnej cenie

Mamy nie tylko duże doświadczenie oraz rozległą wiedzę z zakresu regeneracji reflektorów samochodowych. Mamy bowiem również wysokiej klasy narzędzia oraz najlepsze na rynku środki chemiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie znacząco poprawić przejrzystość nawet bardzo starych, mocno zniszczonych już kloszy. Dzięki naszym usługom zyskasz między innymi:

  • efektywniejsze oświetlanie drogi przed pojazdem;
  • lepszą widoczność samochodu dla innych kierowców;
  • poprawę estetyki wyglądu całego pojazdu.

Zabezpieczymy lampy po renowacji

Polerowanie kloszy w naszej firmie zawsze kończone jest nałożeniem specjalnej, bezbarwnej warstwy środka ochronnego. Dzięki temu lampy są mniej podatne na matowienie pod wpływem promieniowania UV, jak i dużo łatwiej można je czyścić.

Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia naszego zakładu auto detailingowego w Zabrzu. Rzetelnie wycenimy usługę i bardzo dokładnie opiszemy pełen zakres naszych prac.