Kwiecień 27, 2018

Impregnacja tapicerki, czyszczenie skór

Impregnacja tapicerki, czyszczenie skór

Wnętrza samochodów wypełnione skórzaną tapicerką są niezwykle przyjemne oraz eleganckie, ale ten efekt może dość szybko zniknąć, jeśli materiał ten nie jest w odpowiedni sposób konserwowany. Mamy jednak w swoich usługach profesjonalne czyszczenie skór w Zabrzu, które zawsze realizowane jest przez doświadczony zespół specjalistów. Dobrze wykonana impregnacja tapicerki na pewno przywróci jej dawny blask, jak i dodatkowo uchroni przed powracaniem uszkodzeń.

Wpuść powiew świeżości do swojego samochodu

Jesteśmy firmą profesjonalną z ogromnym doświadczeniem, która nie tylko stawia na zatrudnianie doświadczonych pracowników. Posiadamy również doskonałe zaplecze do realizacji zadań związanych z czyszczeniem skóry. Nowoczesne narzędzia oraz wysokiej klasy środki do odżywiania, oraz zabezpieczania takich materiałów sprawiają, że każdy Klient otrzymuję gwarancję satysfakcji z finalnych efektów wszystkich naszych prac.

Pomimo fachowego podejścia do impregnacji tapicerki możemy zawsze zagwarantować konkurencyjną cenę usług. Zajmujemy się odświeżaniem wnętrz we wszystkich samochodach, starając się przywrócić skórze jej naturalny wygląd niezależnie od tego, w jakim stanie aktualnie się znajduje.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź osobiście naszą firmę w Zabrzu. Z przyjemnością przedstawimy pełen zakres realizowanych przez nas prac, zajmiemy się kompleksową wyceną zlecenia oraz doradzimy, jak zachować piękny wygląd tapicerki na długie lata.