Kwiecień 27, 2018

Czyszczenie samochodu

Pranie tapicerki samochodowej Zabrze

Dokładnie wysprzątany pojazd to nie tylko przyjemne wrażenia estetyczne, ale i dużo większa radość z każdego przejechanego kilometra. Nowoczesna automyjnia z Zabrza może zaoferować kompleksowe, bardzo skrupulatne czyszczenie samochodu w rozsądnej cenie. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości środki chemiczne, które nie tylko są skuteczne w swoim działaniu, ale i bezpieczne dla materiałów znajdujących się w pojeździe. Doświadczeni pracownicy potrafią bardzo dokładnie dobrać detergent do konkretnego rodzaju materiału znajdującego się we wnętrzu.

Pranie tapicerki samochodowej – co warto wiedzieć?

Zabrudzenia na tapicerce w samochodzie pojawiają się na skutek działania różnych czynników. Czasem to błoto, które się nanosi zimą lub w czasie deszczu. Innym razem to resztki jedzenia, które zauważa się w momencie, jeśli samochodem podróżują dzieci. Niezależnie od tego, jakie jest źródło zabrudzenia – możemy je wyczyścić. Powierz pranie tapicerki samochodowej specjalistom z Zabrza!

Postaw na DS Platinum! Naszą siłą jest nie tylko bogate doświadczenie, ale też wykorzystanie wyselekcjonowanych, profesjonalnych środków chemicznych. Nieważne, czy tapicerka jest tekstylna, czy skórzana – podejmiemy się każdego zlecenia. Wiemy dokładnie, jak podchodzić do wymagających materiałów. Znamy także sposoby na najtrudniejsze zabrudzenia. Natomiast przywiązanie do szczegółów sprawia, że usuwamy nawet najmniej widoczne plamy, dzięki czemu po wejściu do pojazdu ma się nieodparte wrażenie przebywania w nowym aucie.

Kompleksowe mycie aut w Zabrzu

Każde zlecenie na sprzątanie pojazdu zawsze realizowane jest w taki sposób, abyśmy mogli zagwarantować swoim Klientom najwyższy poziom satysfakcji z efektów naszej pracy. Dobra myjnia, zatrudniająca najlepszych pracowników nie tylko odkurzy pojazd, ale także zajmie się usuwaniem plam oraz brzydkich zapachów z wnętrza. Pranie tapicerki samochodowej jest w naszym przypadku skuteczne i jednocześnie bardzo bezpiecznie. Stosujemy nowoczesne, wysokiej jakości środki chemiczne do czyszczenia samochodów, które usuwają wszystkie zanieczyszczenia, są bezpieczne dla materiału i pozostawiają przyjemny zapach.

Prawdziwe SPA dla Twojego samochodu

Kompleksowe podejście do usług sprawia, że pojazd wyjeżdżający z naszej automyjni będzie doskonale wyglądał zarówno w środku, jak i na zewnątrz. W zadbanym, doskonale odświeżonym wnętrzu auta z pewnością każda podróż będzie prawdziwą przyjemnością.

Sprawdź nasze możliwości już dzisiaj. Jeśli chcesz zlecić pranie tapicerki samochodowej profesjonalistom – zgłoś się DS Platinum! Kompleksowe usługi można w bardzo łatwy sposób dopasować do własnych potrzeb.